Tijdens deze zesdaagse studiereis zijn de vele facetten die Egypte tot een populair vakantieland maken aan de orde gekomen. De studiereis begon in de provincieplaats Luxor; een waar openluchtmuseum gelegen op de vruchtbare oevers van de Nijl. De groep heeft in Luxor diverse tempels en de Koningsgraven bewonderd. Tijdens een koetsrit door de binnenstad kwam de lokale cultuur goed naar voren.
Caïro
Vanuit Luxor verplaatste de groep zich per nachttrein naar de bruisende metropool Caïro. Natuurlijk werden hier de beroemde piramides van Gizeh, de Sfinx en het Egyptisch museum met het masker van Toetanchamon bezocht. Per bus vervolgde de reis zich naar de bekende en gezellige badplaats Hurghada.
Vakantieresorts
Vanuit Hurghada zijn ook de nabijgelegen vakantieresorts El Gouna en Makadi Bay bezocht. Alle reisagenten waren zeer enthousiast over het programma en kijken terug op een succesvolle en gezellige studiereis Egypte.






