BTL in Portugal
Geplaatst op 4 januari 2011 Heb je interesse in misschien wel de belangrijkste zakenreis van 2011? In februari barst BTL - International Tourism Exhibition - in Lissabon, Portugal weer los. Mis het niet!

PortugalThe place to be

Na 22 succesvolle edities is BTL nog steeds 'the place to be' voor iedereen die werkzaam is in het toerisme. Waar Portugal bij uitstek een land is gericht op toerisme, is BTL de plek om die potentie aan de man te brengen. 

 

Heb je nog geen plaats gereserveerd op het grootste toeristische evenement binnen de branche? Dan is dit de uitgelezen kans om alsnog een ticket te bemachtigen.

 

Waar en wanneer?

Waar: Lissabon, Portugal

Wanneer: van 23 - 27 februari 2011

 

 
Aanmelden nieuwsbrief
 
 

Wil jij zoveel mogelijk op de hoogte blijven van nieuwe cursussen, prijzen, studiereizen en reisnieuws? Meld je aan voor de nieuwsbrief van TravEcademy en jij blijft scherp.

Ontdek Madeira en win
 
 

MadeiraHaal een voldoende op de nieuwe cursus met examen over bloemeneiland Madeira en win een heerlijk flesje wijn.

De Algarve
 
 
AlgarveDe Algarve is de populairste zonbestemming van Portugal. Laat je informeren over deze bestemming met de cursussen.
Bekijk de promofilm: The beauty of simplicity
 
 

f