Moldavië is een voormalige Sovjetrepubliek. Sunny Cars biedt autohuur aan op de luchthaven van hoofdstad Chisinau. Ondanks dat het toerisme nog in de kinderschoenen staat, biedt het land genoeg voor je klant. Onder meer Chisinau en het nabijgelegen meer, bossen, musea, thermische spa's en wijnproeverijen.
Het Moldavische landschap is heuvelachtig en vormt een goede voedingsbodem voor wijnbouw. Met name de wijngaarden en wijnkelders van Mileshti en Krikova-Veki zijn beroemd onder wijnkenners!
Archipel in Atlantische Oceaan
De Shetlandeilanden, die bij Schotland horen, vormen een archipel in de Atlantische Oceaan ten noordoosten van het Schotse vasteland. Sunny Cars biedt in samenwerking met haar partner huurauto's aan op de luchthaven van Lerwick, de hoofdstad van de Shetlandeilanden dat op het eiland Mainland ligt. Daarnaast is er een kantoor in de ferryterminal van Holmsgart. Mainland is met het grootste bewoneraantal (ca. 18.000) het belangrijkste van de bijna 100 eilanden. De eilandengroep is vooral bekend vanwege de grote kolonies zeevogels, zoals papegaaiduikers en noordse stormvogels.
Ben jij op de hoogte van de laatste nieuwtjes op en rondom de...
Ben jij op de hoogte van de laatste nieuwtjes rondom Schiphol?
Test je kennis...
Wil jij zoveel mogelijk op de hoogte blijven van nieuwe cursussen, prijzen, studiereizen en reisnieuws? Meld je aan voor de nieuwsbrief van TravEcademy en jij blijft scherp.






