Cruise Experience door het land
Geplaatst op 19 januari 2012 Cruisen is een manier van reizen die steeds populairder wordt. Dat is wel te zien aan de groei van het aantal afvaarten vanuit Nederland in de afgelopen jaren. Holland America Line biedt in 2012 maar liefst 34 cruises van of naar Rotterdam en Amsterdam aan.

Cruise experienceHet aantal Nederlandse passagiers aan boord van HAL's schepen is de afgelopen jaren sterk gestegen en de rederij is zich ervan bewust dat het vooral de reisagenten zijn die ze hiervoor moeten bedanken!

 

Cruises verkopen is een vak apart. Holland America Line is van mening dat het belangrijk is om zowel reisagent als consument goed op de hoogte te brengen van alles wat cruisen met Holland America Line te bieden heeft.

 

Cruise Experience roadshow
Daarom komt Holland America Line in 2012 naar jou en je klanten toe met de Cruise Experience! Vanaf 21 januari t/m 31 maart is de rederij elke zaterdag in een andere Nederlandse stad. Tijdens een uniek multimediaal evenement in een Van der Valk hotel biedt HAL jou en clientèle de mogelijkheid gratis kennis te maken met de wereld van het cruisen. Alle aspecten van het cruisen komen tijdens de presentatie aan bod: van het boeken tot het boarden en van het leven aan boord tot de wereldwijde bestemmingen. Shows zijn er om 11:00, 13:00 en 15:00. De presentatie zelf duurt ongeveer 45 min, waarna er ruim de mogelijkheid is om vragen te stellen.

 

Door te sturen uitnodiging
Nodig je klanten uit voor de Cruise Experience. Meer informatie over de Cruise Experience en de beschikbare data en locaties vind je op halexperience.nl.

Aanmelden is verplicht en geïnteresseerden kunt u doorverwijzen naar halexperience.nl.

 

Agenda

 
21 jan 2012             

Van der Valk Hotel Rotterdam - Blijdorp 

28 jan 2012  Van der Valk Hotel Hilversum - De Witte Bergen 
04 feb 2012  Van der Valk Hotel 's Hertogenbosch - Vught 
11 feb 2012  Van der Valk Hotel Arnhem 
18 feb 2012  Van der Valk Hotel Zuidbroek Groningen  
25 feb 2012  Van der Valk Hotel Haarlem  
03 mrt 2012  Van der Valk Hotel  Maastricht 
10 mrt 2012  Van der Valk Hotel Den Haag Wassenaar 
17 mrt 2012  Van der Valk Hotel Emmeloord 
24 mrt 2012  Van der Valk Hotel Goes 
31 mrt 2012  Hotel Amsterdam (volgt)
 

 

 
Aanmelden nieuwsbrief
 
 

Wil jij zoveel mogelijk op de hoogte blijven van nieuwe cursussen, prijzen, studiereizen en reisnieuws? Meld je aan voor de nieuwsbrief van TravEcademy en jij blijft scherp.

Over Holland America Line
 
 
NicoHolland America Line presenteert zichzelf met een Signature of Excellence. Maar wat maakt de rederij zo excellent? Directeur Nico Bleichrodt geeft uitleg...
Unique selling points
 
 

USPWat zijn de unique selling points van HAL? Laat je hierover informeren. Een film neemt jouw mee op een korte, maar indrukwekkende reis. 

Knopje Bekijk de film

De schepen van Holland America Line
 
 

De vloot van HAL laat niets te wensen over. Wil jij kennis maken met de luxe en comfort? Leer over alle vijftien schepen van de rederij. De nieuwste aanwinst is het ms Nieuw Amsterdam. 

Graag op scheepsbezoek?
 
 

ScheepsbezoekWe willen graag weten hoe jij een scheepsbezoek ervaren hebt. Vul daarom het enquêteformulier in. Interesse in een scheepsbezoek in 2011? Lees snel verder en schrijf je in!